Tanita MC 980
Tanita MC 980

Značka

vznikla v roce 2010, v lednu 2015 jsme skončili s aktivním prodejem a na konci roku 2016 jsme ukončili technickou podporu pro stávající klienty.

Specializovali jsme se na analýzu tělesného složení pomocí metody BIA – bioelektrická impedanční analýza.

Dodávali jsme profesionální analyzátory tělesného složení japonského výrobce Tanita do provozů, ať už se jednalo o Wellness, fitness, výživová, Beauty nebo lékařská centra.

Dále jsme pomáhali s jejich zaváděním a plným využitím v centrech. Taktéž jsme poskytovali následný servis včetně technické podpory.

Pro majitele a obsluhu analyzátorů tělesného složení jsme měli připraven Systém vzdělávání Tanita.

 

Přečtěte si, jak o nás tehdy klienti psali.

Stránka o tom, jak byli naši klienti spokojeni s nadstandardním servisem, který jsme jim poskytovali, jak se jim líbila naše školení a co všechno jsme pro ně dělali. A rádi 🙂


Dobrý den,

moc bych Vám chtěla poděkovat za pomoc při řešení problému s Tanitou. Mít někoho komu můžete zavolat, když váha přestane vážit a vy nevíte co s tím, je opravdu k nezaplacení. Já jsem moc ráda, že jsem si Tanitu koupila právě od Vás a všem, kteří o koupi uvažujete doporučuji jedině Kláru Mencl s manželem. Jejich přístup a odborné znalosti je něco, co se nedá koupit a přitom je to něco, co o začátku nejvíce oceníte. Kdykoliv můžete zavolat, zeptat se a vždy se dozvíte co je špatně, nebo jak to máte udělat.

Ještě jednou díky moc.

Monika Anderlová


Dobrý den,

zdravím Vás i Vaší paní Kláru. Moc Vám děkuji za ochotu. Vždy, když mám nějaký problém, vstřícně poradíte. Moc si toho vážím a ráda Vás doporučím!
Děkuji za Vaše příspěvky, co se týče Tanity!

Olga Šejvlová


Servis pro Tanitu -doporučuji!

Díky tomu, že jsem si váhu Tanita se softwarem zakoupila prostřednictvím Kláry Mencl jsem nyní zachráněna. Kolaps PC a následné reinstalace programu se neobešly bez problémů. Pohotová reakce, dálkový přístup, stažení pomocných programů dalo zabrat i odborníkům (usuzuji dle investovaného času – nebyl to „trojklik“). Bohužel nás to čeká ještě do třetice neb první zakoupený nový PC měl výrobní vadu, další operační systém Windovs 8, který nekomunikuje vůbec s ničím. Nedovedu si představit, jak bych situaci řešila, když bych měla váhu zakoupenu standardně – bez následného servisu, který u firmy Mencl funguje dokonale. Moc velké díky a dnes vyrážím objednat PC do třetice, tak Klárko a Jozefe jste nyní mí anděli strážní 🙂

MUDr. Hana Mojžíšová


Dobrý den,

s paní Klárou jsem moc spokojená, oceňuji vstřícnost a mimořádnou ochotu a trpělivost – konkrétně se mnou.-) Vždy poradí i v pozdních hodinách!:-)

Olga Šejvlová


Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za skvělý přístup při mém rozhodování o koupi přístroje na měření analýzy těla.

Při takové investici nerozhoduje jenom kvalita přístroje, ale záruka dodavatele v servisu, přátelský přístup a pocit, že v případě problému se máte na koho obrátit. S tím vším jsem se setkala u paní Kláry Menclové z firmy MenclPro, která mě ke koupi Tanity ani nemusela dlouho přesvědčovat. Hned při prvním setkání jsem pochopila, že tento člověk již nějakou zkušenost má i s  přístrojem Inbody a že dokáže zcela pravdivě srovnat výhody a nevýhody každého analyzéru. Její nadšení pro práci a pro Tanitu je velmi nakažlivé a i já jsem se do Tanity svým způsobem zamilovala. V současné době již provádím první měření a s Tanitou zacházím jako s pokladem. Musím říci, že při prvním problému jsem měla svého ,,přítele na telefonu“, který mi dokázal přes SMS rychle poradit. Firmu MenclPro, bych doporučila každému, kdo se hodlá zabývat výživou a celou oblastí, která se k tomu váže, neboť bez dobré analýzy není zvolen správný směr, kterým má klient vykročit.

S pozdravem,

Ing. Jitka Jirků 


Ráda bych touto cestou poděkovala paní Klárce i jejímu manželovi za pomoc a podporu při používání  Tanity.

Přestože jsem přístroj nekoupila u nich, vážili dalekou cestu, aby mi poradili co a jak. Tanitu mám delší dobu, ale koupila jsem pouze jen stroj, bez dalšího servisu a poradenství.

Což v případě, že nejste odborník v oblasti managementu, psychologie a marketingu, není úplně dobrý tah na branku.

Ještě jednou děkuji za vřelý přístup, pomoc a rady.

Alena Knapová,  Frýdek – Místek


 

Vážená paní Mencl,

dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za profesionální přístup, který máte vůči našim franchísantům DietFitness. Jen na Vás pějí chválu, což nám pomáhá i v našem rozvoji.

Dovolte, abych zmínil Váš brilantní zásah u pana Veselého v Praze v Kyjích, kterému jste zachránila, na dálku, všechna data klientů naměřená na vašem přístroji. Pan Veselý mi osobně volal a děkoval.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám, ať se daří.

Jan Bejdák – majitel franchisingového konceptu DietFitness


Reference na společná školení Péče o klienta


Reference na naše školení od naší absolventky, která přišla jako sms:

Kláro, chtěla jsem Vám poděkovat za výživné včerejší školení! Jste skvělá jak v prezentaci, tak jako člověk. Ráda Vás opět uvidím třeba na rozvoji osobnosti.

Iva L.


Dobrý den,

I já moc děkuji za školení, přišlo mi užitečné dozvědět se více o souvztažnostech jednotlivých parametrů měření a možných důvodech změn při opakovaných měřeních. Děkuji a věřím, že setkání s Vámi nebylo poslední.

Denisa Dlabová


Školení je velmi přínosné po určité době, kdy s Tanitou již pracujete, protože Vám udělá jasno v interpretaci výsledků a zjistíte, že ostatní mají podobné problémy jako Vy, tzn., že klienti jsou různí a vy se dozvíte jak na ně.

Monika Anderlová


Velmi oceňuji Váš individuální přístup ke každému z nás – účastníků kursu. Školení pro mne bylo přínosné a děkuji Vám.

Jitka Freibauerová


Školení proběhlo v příjemné atmosféře a věříme, že bude přínosem pro naší další činnost.

Naďa Bubeníčková


Školení vřele doporučuji absolvovat, ideálně ještě před zahájením profesionální práce s Tanitou. Určitě usnadní start, vyhnete se zmatkům a případným problémům. Paní Mencl má dlouholeté zkušenosti a je podle mého názoru opravdu odbornicí na přístroje Tanita.

Zuzana Komůrková