Při provozování rekreačního střediska PALDA

jsme nasbírali mnoho zajímavých recenzí od hostů kteří zde s námi prožili svou dovolenou nebo jen kratší pobyt.

 

Přečtěte si co hosté napsali po svém pobytu na Paldě

 

Off-line kniha z recepce

 

Reference z webových stránek

S partou přátel jsme zde strávili jednu jedinou noc a bylo nám to velmi líto. RS Palda je skvělým místem jak pro rodiny s dětmi, tak bandu přátel…místo se skvělým majitelem, personálem a výýýbornou kuchyní. Je vidět, že to ti lidé dělají s láskou a to se cení… Děkujeme a snad někdy na shledanou!

Skálovi a Staňkovi


Krasne prostredi s vyhledem na Trosky, vyborna kuchyne, ubytovani v apartmanu splnovalo vse, co jsme potrebovali, vc. detske postylky a vanicky, mily personal, ktery zaridi vse 🙂 Vrele doporucujeme!

Lenka Novakova


Byly jsme zde z manželem hned začátkem července a bylo to tu super. Klid, pohoda, skvělý majitel i zaměstnanci. Děkujeme za perfektní prostředí a dovolenou.

Švancarovi


Na Paldě jsem byla pouze víkend a musím říct, že ubytování v apartmánech je moc hezké, obsluha příjemná, majitelé milí a vstřícní. Okolí je nádherné, mnoho možností na výlety, také pro děti plně vyhovující. Určitě bych všem vřele doporučila, protože je tam opravdu krásně.

Moc děkuji za příjemný pobyt a určitě se vrátím.
Radka T.


Pěkný den, na Paldě jsem byla již dvakrát, je jako stvořená pro turisty, cyklisty a relaxační odpočinek. Oáza pro každého kdo si chce odpočinout od velkoměsta. Jo a pro houbaře, ti se tu vyblázní. Cenově dostupné i pro rodiny s dětmi a děti tu mají ráj, velký rozběh a přitom v uzavřeném prostoru, v případě deštivého počasí jsou zde i velké prostory na hraní.

Jitka M.


Ahojky,
jste borci:-)Přejeme neutuchající elán s kterým do toho jdete, hodně lidí, kteří se budou vracet!!!!
Určitě se přijedeme podívat:-) Dá se někde v okolí rybařit?
Zdravíme
Yvona a Ivan Herodkovi


Hodnocení na FCB

Moc děkujeme za krásný pobyt ve Vašem kempu! Užili jsme si skvělý prodloužený víkend. Jídlo super- vše v BIO kvalitě a domácí chléb, který paní Klára peče, toho bychom snědli bochník 😛 Jinak čisto všude, servis až domácký, takže jsme si to fakt užili 😀 Mělo to jednu vadu: rychle to uteklo! Kemp je mimochodem výborným výchozím bodem pro výlety, takže opravdu můžeme jen doporučit!!! Pepane a Klárko, děláte to dobře, opravdu vřelé DÍKY 😀

Andrea M.


Strávili jsme na Paldě první dovolenou s malým synem a užili jsme si to královsky. Na snídani domácí chleba, večeře jako od babičky a pivo jak křen v kiosku 🙂 K tomu „kočárek friendly“ stezky v okolí (na doporučení domácích) a čistý apartmán s terasou a výhledem na Trosky, kde jsme měli připravenou i vaničku a osušku pro miminko. Doporučujeme!

Andrea W.


V tomto kempu jsem byl ubytován na 3 dny v chatkách . S jídlem jsem byl velmi nespokojený kvůli sklenici od vody ve které byl pavouk . Samotné jídlo nebylo chutné , a navíc kolem chodily malé děti které tam neměli absolutně nic dělat . V tomto „Rekreačním středisku“ servírky asi neumí nést víc než jeden talíř . V chatkách které se nerenovovaly tak 60 let , není ani zásuvka , natož klimatizace nebo něco co by tu chatku aspoň trochu ochladilo . Ba právě naopak , v chatce bylo ještě větší horko než venku . matrace jsou špinavé a zablešené . V kiosku je zřejmě nějaký zaplacený bezdomovec co místo kofoly stáčí pivo . Celé středisko důrazně nedoporučují a doufám že se to tam brzo zavře .

Šimon Opočenský

s odpovědí 😉

Dobrý den Šimone,

velice Vám děkuji za Vaši referenci. Je mi líto, že se Vám u nás tak moc nelíbilo. Překvapuje mne, že jste byl nespokojený s jídlem, protože se nám nevrátila, od nikoho, žádná porce zpět a naopak si většina přidávala. Můžete mi napsat, které z jídel Vám, tak moc nevyhovovalo, že jste byl nespokojený? Co se týče pavouka ve sklenici, tak to se moc omlouvám, ale jsme v přírodě a i pavouci zde žijí s námi. Sklo myjeme každý den, ale nezabráníme pavoukům, aby do něho nelezli, třeba ve chvíli, kdy ji používáte. Naše středisko je hodně zaměřeno pro děti a to i ty nejmenší, proto jste byl u nás i Vy, protože jste zde trávili se školou výlet, který bohužel byl ve velkých vedrech, což znamená, že v budovách je tomu odpovídající teplo. Ano, bylo by moc fajn mít klimatizaci, ale je otázkou, zda by bylo vhodné ji dávat do chatiček, které tomu nejsou uzpůsobeny. A hlavně by se tím navýšila cena za Váš pobyt, což nevím, zda by se líbilo Vašim rodičům, kteří tento pobyt hradí.Chápu, že byste si představoval Váš školní výlet zcela jinak a mnohem komfortněji. Proto příště, až se Vám nebude něco líbit, tak prosím přijďte v tu chvíli, abychom mohli naši chybu napravit a Vy jste byl spokojený. O to nám tady totiž především, o spokojenost našich hostů, a to i těch mladších. Mějte se moc krásně a přeji Vám krásné prázdniny.

Klára Mencl, asistentka ředitele


Doporučuji proto, že :
– kvalitní jídlo (bio kvality, vlastní výroby, místní produkce)
– strategické místo pro výlety Český ráj, Semilsko a okolí, vč. přilehlých hor
– prostor v kempu perfektní pro děti (pískoviště, ohniště, oploceno)
– prostor v kempu perfektní pro rodiče (kiosek):-)

Kateřina P.


A ještě několik 5* hodnocení bez komentáře


 

Z webu DOKEMPU.CZ

Super prostředí, super výhled na Trosky, super personál a super služby.
Nikdo se nemračí, nikdo nikoho neprudí, absolutní pohoda a relax.
Máme se kam rádi vracet 🙂

Ladislav M.


Velice krásné prostředí , klidné místo pro odpočinek s výhledem na hrad Trosky, výchozí bod pro návštěvy četných hradů, zámků a pískovcových skal v blízkém okolí. Milý a vstřícný personál, výborná kuchyně.Sociální zařízení čisté a udržované.

Jelena B.


Klid a pohoda sociálky ok, jídlo také co říci dál doporučuji.

Bařťa


Neplánovaně jsme tu přenocovali ve stanu jednu noc, jelikož v době svátku měli v Sedmihorkách obsazeno.
Tento kemp má krásný výhled a klid, sociálky čistě. Jinak nic více. Pro malé děti jedno pískoviště, bazének špinavý. Kdo chce klid, můžu doporučit. Pro malé děti radši jinam.

Lukáš M.

s odpovědí 😉

Vážený pane Lukáši,

velice mě mrzí, že jste u nás byl tak moc nespokojený. Zdá se, že to, že jste nemohl být ubytován v Sedmihorkách Vás velmi rozladilo, protože jinak byste si náš areál prošel a zjistil, že toho nabízí pro děti více než píšete. Asi Vám vyhovuje hlava na hlavě, žádný výhled a nemožnost se pořádně proběhnout, protože právě prostředí, které jste ohodnotil tak nízko si myslím, že máme naprosto luxusní a velmi oceňované. Služby, které nabízíme jste za 1 noc nemohl ani vyzkoušet, protože nabízíme půjčování her, i venkovních, máme minigolf, pískoviště jsou u nás 2 i s vybavením, dětský koutek a mnoho dalšího. Kiosek je otevřený každý večer. Dále nabízíme jak snídaně, kde pečeme vlastní kvasový chléb bez droždí, máme kolumbijskou fairtrade kávu a podobně, tak vaříme večeře z čerstvých surovin. Zábava, ano, pro některé je to nuda jenom tak posedět v klidu a mít okolo sebe příjemné lidi, ale velká většina hostů, i s dětmi si právě tohle u nás užívá a někteří se dokonce vracejí. Děti mohou volně běhat po celém areálu, který je oplocený, a proto si rodiče mohou odpočinout od věčného hlídání, aby se dětem něco nestalo. Sami máme malé děti (4 a 2 roky) a naprosto si vystačí s tím, co v areálu máme. I ten, jak píšete špinavý bazének. Ten bazének je připravený, aby si v něm děti mohly pohrát, když je teplo, ale je to pouze nafukovací bazén, který je v přírodě a tak v něm bývá hmyz, tráva a podobně od bosých nohou dětí. Jednou za cca 2 dny se čistí. Ceny máme adekvátní kvalitě, kterou nabízíme. Například na společných toaletách je k dispozici toaletní papír, mýdlo a ručník na ruce. Teplá voda teče po celý den a sociálky kontrolujeme a uklízíme několikrát denně. Opravdu mě mrzí, že jste byl tolik nespokojen, ale i tak Vám děkuji za Vaši referenci.

Přeji Vám mnoho krásných dní Klára Mencl, asistentka ředitele


Z webu Firmy.cz

Tomáš kváč:“Ahoj, Měl jsem tu možnost strávit v kempu Palda pár dnů na konci Června.S ohledem na to,že ještě nebyly prázdniny,byl jsem tam skoro sám.Tedy neskutečný klid.Areál je čistý,toalety a sprchy též.Na mne ,jako na pamětníka komunismu,dýchla historie,v areálu vám to vše připomíná.Pan majitel,pro mne velmi vstřícný člověk ,nic není problém,pokouší se vám splnit co jde, snaží se budovat a zvelebovat,ale vše je o penězích a čase.Tedy,určo by jste našli lepší,ale doporučuji jak pro rodiny ,tak party…”

19. srpna 2015

Palda – rekreační středisko: “Vážený pane Kváči, velice Vám děkujeme za milá slova. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a věříme, že k nám zase zavítáte. Je pro nás velmi důležitá spokojenost našich hostů. Mějte se moc krásně a těšíme se na viděnou Klára a Pepan Mencl”