Zde najdete několik referencí a recenzí na naši práci při působení na Hotelu ČESKÁ FARMA v Dolním Dvoře.

Hodnocení na FCB

Pokud chcete zažít to, že jste opravdu vítáni, že nejste jen pasanti k „oholení“ a že ti lidé v hotelu pro vás udělají, co je v jejich silách, pak ten malý kopeček vám za to rozhodně stojí. Pan provozní mi půjčil prut, žížaly jsme společně našly (má na to super grif, žádné rýpaní v zemi)  a nechal mě, abych si dva pstruhy sám vytáhnul. Prostě ocitne s téměř na horách, ale ceny a zejména servis vás vrátí do cenových relací, které se výrazně liší od těch „vysokohorských“ a když máte zaplatit, pak si budete připadat jako hlupáci, když nedáte něco na víc. Ne že by na to čekali, myslím, že po dlouhé době najdete někoho, kdo tyto služby a gastronomii dělá s radostí a to se projevuje v každém jejich kroku. DK

Dan Korityak napsal(a) recenzi na Hotel ČESKÁ FARMA – Hvězdičky (5)

Naprosto úžasný rodinný hotel! Ještě se mi nestalo, abych dal 5* bez jakéhokoliv „ale“. Tak upřímně milý a ochotný personál jsem doposud myslel, že lze zažít jen v zahraničí. Klobouk dolů a brzy se vracíme..

Jakub Janata napsal(a) recenzi na Hotel ČESKÁ FARMA – Hvězdičky (5)

5 super dní! Pěkné okolí, lyžování u hotelu vhodné pro děti. Hlavně oceňuji bezvadný přístup, nic není problém, velmi friendly k dětem. Krásná dovča. Doporučujeme! Mohu jen doporučit. Krásně se o nás starali.

Petra Veliká napsal(a) recenzi na Hotel ČESKÁ FARMA – Hvězdičky (5)

My prochazeli jen kolem a celi hladovi zastavili na jidlo…a zustali sakra dlouho a navic s usmevem a nevidanou ochotou dostali vsechno, co nam na ocich bylo videno. Nepotkavam uplne bezne lidi, kteri svou praci delaji opravdu srdcem,atmosferu mista prece vytvari urcite z velke casti i lide,ktere tam najdete. Priste to dame i s ubytovanim � byla jsem nadsena i prohlidkou pokoju. P.S. jen nam povolte male a slusne vychovane pejsky, kdyz za zabavou, tak vsichni

Ivča Ivušatá napsal(a) recenzi na Hotel ČESKÁ FARMA – Hvězdičky (5)

Pokud si chcete pochutnat na cerstvem pstruhovi, zajdete sem. Malokdy se stane, ze naleznete jak vstricny personal, klidne prostredi a vyborne jidlo pohromade. My tu vsechno nasli. Vyborny cerstve vyloveny pstruh pripraveny na bylinkach…ryba se rozpada na jazyku. Moc dekujeme za prijemny vecer. Radi zopakujeme.

Monika Hrubá napsal(a) recenzi na Hotel ČESKÁ FARMA – Hvězdičky (5)

Hodnocení na Google

Ondřej Pekárek

Jen a jen doporučuji. Zvenku to sice připomíná zotavovnu ROH, ale interiéry krásně zrekonstruované a co je hlavní předností, to je personál. Takhle opečovávaný jsem nikdy nikde nebyl. A ta kuchyně 👍.


Jaroslav Tulach

Tento hotel jsme objevili náhodou během túry po Krkonoších a byli jsme příjemně překvapeni 🙂 Příjemný a velice ochotný personál. Majitel nám udělal exkurzi farmou s možností krmení oveček a pstruhů. Jídlo vynikající a ochutnali jsme i skvělý domácí chléb s rovněž domácím máslem. Až se znovu vydáme do Krkonoš, tento hotel pro nás bude jasná volba. Všem vřele doporučeme!


Ondřej Bareš

Byli jsme zde na jídle a maximální spokojenost. Vylovili jsme si pstruha a za 45 minut byl na talíři. Lepšího pstruha jsem ještě nejedl. Vřele doporučuji návštěvu.


Lucie Lhotáková

Skvělý koncept rodinné farmářské firmy. Pan majitel je moc vřelý člověk a má velké zapálení pro to co dělá..v restauraci vaří skvěle z kvalitních surovin. Hned u svahu. Moderní pokoje ani ne rok staré.


Helena Javornická

Nečekaně úžasné místo. Okolí pro děti. Hotel pro děti. Snídaně, večeře nad rámec spokojenosti. Obsluha k Vasi spokojenosti s příjemným úsměvem. Vše v naprosté čistotě. Není maličkost co lze vytknout. Všem doporučuji. 😀😀